Gadżety reklamowe ze sklepu Reklamowe24

Sklep internetowy o nazwie Reklamowe24 to punkt sprzedaży, który już od wielu lat oferuje swoim klientom rozmaite gadżety reklamowe. Istnieje możliwość zaopatrzenia się w tym miejscu w produkty, które są bardzo przydatne przedsiębiorcom prowadzącym swój władny biznes. Dzięki wspomnianym powyżej gadżetom mogą oni z powodzeniem, nie popadając w duże koszty, reklamować swoją firmę.

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe dla dzieci ze sklepu Reklamowe24 fot.1

W propozycji znajdziemy takie produkty jak na przykład długopisy, notatniki, kalendarze oraz wyroby przydatne w każdym gospodarstwie domowym, w postaci choćby kubków, otwieraczy do butelek, zapalniczek i popielniczek. Na nich zostanie umieszczone logo firmowe z krótkimi danymi teleadresowymi.

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe dla dzieci ze sklepu Reklamowe24 fot.2

To, co zostało wyżej wymienione to naturalnie tylko kilka przykładów z bardzo szerokiego asortymentu sklepu Reklamowe24. Z okazji zbliżających się Świąt Bożonarodzeniowych został on zresztą jeszcze powiększony o między innymi szklane bombki, czy też zestawy zapachowych świec. Przy złożeniu zamówienia w kwocie powyżej 2000 złotych dostawa jest bezpłatna.

Sklep z gadżetami reklamowymi Reklamowe24

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7262552678
Regon
100285554
Adres

Zgierska 249A
91-495 Łódź

  • Gadżety reklamowe ze sklepu Reklamowe24
  • Gadżety reklamowe ze sklepu Reklamowe24